Teenage Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Teenage Stars

Dobrodošli na Teenage Stars forum


You are not connected. Please login or register

Umro Lady GaGin djed

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Umro Lady GaGin djed Empty Umro Lady GaGin djed Sat Oct 09, 2010 3:55 pm

Lady

Lady
Urednik
Urednik

Pop diva trenutno oplakuje svog djeda, Josepha Germanottu, koji je preminuo u petak…samo dva dana nakon što ga je Lady G posjetila u staračkom domu.

GaGu, koja je za posjet tom 88-godišnjem veteranu Drugog svjetskog rata obukla crno odijelo, visoke štikle i dijamantnu ogrlicu, navodno tješi njen dečko Luc Carl. Njih su dvoje vidno snuždeni viđeni u New Yorku u subotu, ali je pjevačica unatoč žalosti nosila triko i kožnu jaknu.

GaGa, pravim imenom Stefani Germanotta, je već ranije pričala o svojoj ljubavi prema djedu, a nedavno mu je na koncertu u Nottinghamu posvetila pjesmu 'Speechless'.
Na tom je koncertu u svibnju izjavila: "Ne pričam uvijek o svom privatnom životu, ali djed mi je jako bolestan. Jako smo bliski i on je teško bolestan i sada je u Americi i moj tata je s njim."

"Zato cijeli dan plačem i jako sam tužna. Onda sam odlučila biti iskrena i reći vam što se događa." Dodala je: "Ovo je jedan od onih teških trenutaka u kojima je moj djed prestar da bi došao na koncert, ali ako budemo dovoljno glasno pjevali, moći će nas čuti. Ovo je za tebe djede."

http://dakotafanning.forummotion.com/forum.htm

2Umro Lady GaGin djed Empty Re: Umro Lady GaGin djed Sat Oct 09, 2010 6:15 pm

Maša.*

Maša.*

Bezveze xD

3Umro Lady GaGin djed Empty Re: Umro Lady GaGin djed Sat Oct 16, 2010 10:00 am

♥Demi♥Lovato♥

♥Demi♥Lovato♥

Zao mi je zbg nje...

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Lady Gaga...

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum